Lejárt a biztonsági időkorlát.
Ha az oldal űrlapot is tartalmaz, annak mentése csak érvényes bejelentkezéssel lehetséges.
A bejelentkezés érvényességének meghosszabbításához kérjük lépjen be!
Felhasználó név:
Jelszó:
 
MANIT hírek

MANIT VIII. Kongresszusa (Siófok, 2021.09.23-25.)

Hír kategóriája: MANIT hírek

A cikk kelte: 2021.07.15.

MANIT

Kedves Kollégák!

A 2020-as év arra kényszerített bennünket, hogy a legtöbb nagy múltú rendezvényhez hasonlóan a MANIT kongresszust is a virtuális térben tartsuk meg. Elmúlt a tavalyi év, és vártuk, hogy napjaink visszaálljanak a rendes kerékvágásba, de a 2021-es év ugyanúgy kiszámíthatatlanságot hozott az életünk szinte minden területén. Így előre tervezni szinte lehetetlen küldetés. Valószínűleg mindenki nagyon készül a személyes találkozásokra, amelyet azonban a járványügyi helyzet ebben az évben is meghiúsíthat.

Optimisták vagyunk, de minden lehetőségre felkészülünk. Bízunk benne, hogy a rendezvény megvalósulhat személyes jelenléttel, hiszen ezt semmilyen virtuális tér nem helyettesítheti. Újdonságként viszont párhuzamosan online részvételi lehetőséget is biztosítunk azok számára, akik nem tudnak megjelenni. Ha úgy kívánja majd az aktuális helyzet, akkor az online forma a tavalyihoz hasonlóan akár főszerepet is kaphat. Folytatni szeretnénk azt a tavaly induló törekvést, hogy az előadások hosszabban elérhetők, visszanézhetők legyenek, reményeink szerint a Magyar Neuroimmunológiai Társaság megújuló honlapján.

A neuroimmunológia gyors fejlődése számos területen kínál újdonságokat. Reméljük, mindenki talál számára izgalmas témát a szakmai programban.

„A tudás összeköt” – az idei konferencia mottója. Kongresszusunk lehetőséget ad arra, hogy tanuljunk egymástól, gyarapítsuk ismereteinket és reményeink szerint megerősíti, hogy jó érzés és fontos egymással kapcsolatban lenni. Ezt pedig nem veheti el semmi.

Találkozzunk Siófokon! Ezt kívánjuk tiszta szívünkből!

Dr. Jobbágy Zita és Dr. Rajda Cecília                       
a 2021-es MANIT kongresszus szervezői               

Dr. Rózsa Csilla
a MANIT elnöke

További részletek, absztrakt beküldés és online regisztráció a rendezvény weboldalán

 

MANIT hírek

Centrumtalálkozó összefoglaló: telt ház minden szekcióban

2023.04.18.
...

Szaknővérek előadói versenye: itt vannak a díjazottak!

2023.04.17.
...

MANIT közgyűlés: elfogadták a 2022-es beszámolókat

2023.04.15.
...

Sikeres továbbképzés: Myasthenia Gravis betegek gondozása

2023.04.06.
...

Neuroimmunológia hírek

Elindult az Európai SM Platform online kutatása!

2023.05.22.
...

Telt házas lesz az SM Világnap Székesfehérváron

2023.05.20.
...

Továbbra is neurobiológus és immunológus az MTA vezetői között

2023.05.10.
...

SM Világnap Székesfehérváron: itt a program!

2023.05.09.
...

Szakmai lapszemle

AZ SM és az emlőrák közötti összefüggést vizsgálták

2023.05.22.
...

Nukleáris medicinális vizsgálatok a neurológiában

2023.05.12.
...

Agyi MRI: technológiai áttörést jelentettek be

2023.05.03.
...

Mikrorobotokkal építenek agyi neuronhálózatokat?

2023.05.02.
...